Åke Wickström oljemålning
2017-01-19
433966
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Söndagsfrid", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55 cm