Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Söndagsfrid", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55 cm

433966

2017-01-19