Åke Wickström

Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Erik, kommer från ladugården", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55 cm

433968

2017-01-19