Tulwar

Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TULWAR, samt en värjklinga med förgyllt tulwarfäste, längd 86 respektive 91 cm

korrosionsskador,

433970

2017-02-02