Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): "Broa Fårö", signerad Herman Hägg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca17x38 cm

433971

2017-01-19