Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Domkyrkan Visby, signerad H. Hägg otydligt signerad, olja på pannå, ca 22x34 cm

433972

2017-01-19