Saltkar i porfyr samt vas slipad sten

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 1800-tal, porfyr, höjd 2,5, diameter 6, VAS, skulpterad och slipad sten, höjd 10 cm

Båda med nagg

433973

2017-01-19