Anders Pehrson golvlampa Knubbling

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDERS PEHRSSON, golvlampa Knubbling, skärm och raster av vit akrylplast, fot och stång av förkromad metall, höjd ca 135 cm

Bruksslitage, visa repor/märken, ej funktionstestad

433983

2017-01-19