Sopp- och såsslevar

Sopp- och såsslevar
Sopp- och såsslevar
Sopp- och såsslevar
Sopp- och såsslevar
Sopp- och såsslevar
Sopp- och såsslevar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st., SÅSSLEVAR, 2 st., silver, Visby 1800-tal, längd ca 22-41 cm

Slitage, 1 benknopp saknas, en såsslev lös från fästet

433989

2017-01-19