Lodregulator
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LODREGULATOR, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, skuren samt delvis svärtad dekor, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 125 cm, pendel samt nyckel medföljer
Slitage, smärre avslag
434000
2017-01-19