Lodregulator

Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODREGULATOR, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, skuren samt delvis svärtad dekor, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 125 cm, pendel samt nyckel medföljer

Slitage, smärre avslag

434000

2017-01-19