Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Vintermotiv, signerad Inge Schiöler samt daterad 1958, pastell, ca 45x37cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

434006

2017-05-22