Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Vintermotiv, signerad Inge Schiöler samt daterad 1958, pastell, ca 45x37cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
434006
2017-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här