Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PETER LØVIG NIELSEN, sideboard, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, mässing, höjd 71, längd 120 cm/st
Slitage
434008
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här