Peter Løvig Nielsen, sideboard 1 par

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER LØVIG NIELSEN, sideboard, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, mässing, höjd 71, längd 120 cm/st

Slitage

434008

2017-01-28