Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): " På golfbanan", signerad och daterad Morsing 73, olja på pannå, ca 37x44 cm

434010

2017-01-19