Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): " På golfbanan", signerad och daterad Morsing 73, olja på pannå, ca 37x44 cm
434010
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här