Bente Bjerregaard oljemålning
Valmis
2017-01-19
434013
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BENTE BJERREGAARD (Danmark, född 1932): Landsväg, olja på duk, signerad BBj, a tergo daterad -83, ca 35x40 cm