Bente Bjerregaard oljemålning

Bente Bjerregaard oljemålning
Bente Bjerregaard oljemålning
Bente Bjerregaard oljemålning
Bente Bjerregaard oljemålning
Bente Bjerregaard oljemålning
Bente Bjerregaard oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENTE BJERREGAARD (Danmark, född 1932): Landsväg, olja på duk, signerad BBj, a tergo daterad -83, ca 35x40 cm

434013

2017-01-19