Lavakaméer 1800-tal

Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm

Två med skador smärre slitage

434016

2017-01-22