Axel Erdmann Marknadsbild

Axel Erdmann Marknadsbild
Axel Erdmann Marknadsbild
Axel Erdmann Marknadsbild
Axel Erdmann Marknadsbild

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL ERDMAN (1873-1954): Grönsakspråmen, signerad och daterad 1919-1948, olja på duk, 68x83 cm

Proveniens: Olle Erdmann

434024

2017-01-19