Pelle Åberg Flicka i grönt

Pelle Åberg Flicka i grönt
Pelle Åberg Flicka i grönt
Pelle Åberg Flicka i grönt
Pelle Åberg Flicka i grönt
Pelle Åberg Flicka i grönt
Pelle Åberg Flicka i grönt

Såld för:

Osåld

Utropspris

22 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i grönt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 31x22 cm

434029

2017-01-23