Klubbat för:
Osåld
Utropspris
22 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i grönt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 31x22 cm
434029
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här