Stanislaw Zoladz akvarell

Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vintermotiv med skjul, signerad och daterad Zoladz -93, akvarell, ca 40,5x57 cm

434036

2017-01-19