Papperskorgar Servex

Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAPPERSKORGAR, 2 st, brännmärkt Servex, teak och ekfaner, höjd 33 resp. 47, diameter 26 resp 35 cm

Bruksslitage

434041

2017-01-19