Rysk skola akvarell St. Petersburg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYSK SKOLA, omkring 1900. Slädekipage, Isakskatedralen - St.Petersburg, monogramsignerad P.Z., akvarell, ca 17x14 cm

434042

2017-01-19