Jordi Arkö färglitografier

Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

434043

2017-01-25