Jordi Arkö

Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

434044

2017-02-02