Bokhyllor 1920/30-tal

Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal
Bokhyllor 1920/30-tal

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLOR, 1 par, 1920/30-tal, betsad björk, flyttbara hyllplan, höjd ca 105, 128x30 cm

En bokhylla med fanérbortfall/lagning i bakre kant

434046

2017-01-19