Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
EMILE HENRI BERNARD (Frankrike 1868-1941): Porträtt av konstnärens son, signerad Emile Bernard, olja på duk, 60x44 cm.
Smärre färgbortfall
434050
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här