Emile Henri Bernard olja

Emile Henri Bernard olja
Emile Henri Bernard olja
Emile Henri Bernard olja
Emile Henri Bernard olja
Emile Henri Bernard olja
Emile Henri Bernard olja

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EMILE HENRI BERNARD (Frankrike 1868-1941): Porträtt av konstnärens son, signerad Emile Bernard, olja på duk, 60x44 cm.

Smärre färgbortfall

434050

2017-03-19