Karl Erik Höglund litografi

Karl Erik Höglund litografi
Karl Erik Höglund litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K Höglund, 240/360, färglitografi, ca 42x59 cm

434052

2017-01-19