Soffa Gillis Lundgren

Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren
Soffa Gillis Lundgren

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GILLIS LUNDGREN, "Impala", soffa, Bröderna Granstrand Skillingaryd för IKEA, 1970-tal, kromade kortsidor, djuphäftad klädsel i gul plysch, höjd ca 56, 205x100 cm

Skador, fläckar

434054

2017-01-19