Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): ´´Välllust´´, signerad Jordi Arkö, blandteknik på kartong, ca 120x90 cm

Smärre kantskador

434058

2017-01-19