Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
JORDI ARKÖ (född 1951): ´´Välllust´´, signerad Jordi Arkö, blandteknik på kartong, ca 120x90 cm
Smärre kantskador
434058
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här