Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): ´´Avund´´, signerad Jordi Arkö, blandteknik på kartong, ca 90x120 cm

Smärre kantskador

434060

2017-01-19