Nordiska Kompaniet golvlampa
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, ca 1930-tal, Nordiska Kompaniet, mässing, delvis läderbeklädd, märkt NK samt nummer 31821, höjd exklusive skärm ca 154 cm
Slitage, mindre märke/buckla, senare kablage, senare skärm
434068
2017-01-19