Nordiska Kompaniet golvlampa

Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, ca 1930-tal, Nordiska Kompaniet, mässing, delvis läderbeklädd, märkt NK samt nummer 31821, höjd exklusive skärm ca 154 cm

Slitage, mindre märke/buckla, senare kablage, senare skärm

434068

2017-01-19