Karlskrona Lampfabrik 1 par bordslampor

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSKRONA LAMPFABRIK, 1 par, bordslampor med dubbla skärmar, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 49,5 cm

Bruksslitage, märken

434069

2017-01-19