Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg, gips, höjd 36,5 cm
Skadat öra och hårlock,, smärre repor, nagg
434070
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här