Tore Strindberg skulptur

Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg, gips, höjd 36,5 cm

Skadat öra och hårlock,, smärre repor, nagg

434070

2017-01-19