Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1940-tal, mässing, ben med trä, höjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, senare kablage

434071

2017-01-19