Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, mahogny/pyramidmahogny, 2 lådor i sargen, skivan med skinninläggning, 1800/1900-tal, höjd ca 75, 121 x 74 cm

Bruksslitage, senare renoverat, nyare skinn, nycklar saknas

434073

2017-01-19