Carl Eldh skulptur gips Ansgar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL ELDH (1873-1954): "Ansgar", signerad C. J. Eldh och daterad 1930, gips, höjd ca 50 cm

Nagg, skador på händerna

434074

2017-01-19