Skrivbord samt karmstol

Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, bonad björk med 2 lådhurtsar med lådor bakom dörrar, 3 lådor i sargen, hjul under hurtsarna, 1900-talets första hälft, höjd ca 77, 162 x 88 cm, samt KARMSTOL, bonad ek med senare skinnklädsel, h ca 91, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, delvis renoverat, nycklar saknas

434089

2017-01-19