Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, senempire, massiv mahogny med svarvade framben och stoppade, skinnklädda sitsar, 1800-talets andra hälft, höjd ca 83, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, delvis renoverade, senare skinnklädsel

434095

2017-01-19