Stolar senempire
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 4 st, senempire, massiv mahogny med svarvade framben och stoppade, skinnklädda sitsar, 1800-talets andra hälft, höjd ca 83, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, delvis renoverade, senare skinnklädsel
434095
2017-01-19