Bord IKEA "lövet"

Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, 1950-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm

Fanérskador

434105

2017-01-22