Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
SIDOBORD, 1950-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm
Fanérskador
434105
2017-01-22