Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETSNING, 1600-tal, efter Rubens, Joan Meyssens, "Robora Femineis Sepe Virillia Cedvnt", bladmått ca 32x22 cm
HISTORIK: Se British Museum
434118
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här