Etsning efter Rubens

Etsning efter Rubens
Etsning efter Rubens

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNING, 1600-tal, efter Rubens, Joan Meyssens, "Robora Femineis Sepe Virillia Cedvnt", bladmått ca 32x22 cm
HISTORIK: Se British Museum

434118

2017-01-19