Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEN EKENDAHL (1897-1968)): Rådjur i landskap, signerad,Sten Ekendahl "Rådjur på Ornö 1957" olja på duk, ca 47x68 cm
434121
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här