Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968)): Rådjur i landskap, signerad,Sten Ekendahl "Rådjur på Ornö 1957" olja på duk, ca 47x68 cm

434121

2017-01-19