Stefano Beccari

Stefano Beccari
Stefano Beccari

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige, född 1944): Komposition, signerad, numrerad 3/35, etsning, ca 98x65 cm

434126

2017-01-19