Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920) kopia efter: Midsommardans, olja på duk, 140 x 104,5 cm, oramad
Repor
434133
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här