Anders Zorn, kopia efter olja

Anders Zorn, kopia efter olja
Anders Zorn, kopia efter olja
Anders Zorn, kopia efter olja
Anders Zorn, kopia efter olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920) kopia efter: Midsommardans, olja på duk, 140 x 104,5 cm, oramad

Repor

434133

2017-01-20