Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Spanien, 1700-tal): Den heliga familjen, olja på kopparplåt, 15x11cm
434137
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här