Spansk 1700-talsmålning

Spansk 1700-talsmålning
Spansk 1700-talsmålning
Spansk 1700-talsmålning
Spansk 1700-talsmålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Spanien, 1700-tal): Den heliga familjen, olja på kopparplåt, 15x11cm

434137

2017-01-23