Taklampa Art Deco

Taklampa Art Deco
Taklampa Art Deco
Taklampa Art Deco
Taklampa Art Deco
Taklampa Art Deco
Taklampa Art Deco

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förnicklad metall, betsat trä samt glaskupor, 5 ljuspunkter, höjd ca 54 cm, diameter ca 60 cm

Mindre nagg på glaskupor. ej funktionstestad

434147

2017-01-20