Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förnicklad metall, betsat trä samt glaskupor, 5 ljuspunkter, höjd ca 54 cm, diameter ca 60 cm
Mindre nagg på glaskupor. ej funktionstestad
434147
2017-01-20